Перелік діючих регуляторних актів в Новосанжарському районі (станом на 01.07.2018)

Версія для друкуВерсія для друку

Перелік діючих регуляторних актів в Новосанжарському районі

(станом на 01.07.2018)

 

 

Дата прийняття регуляторного акту

 

№ регуляторного акта

 

 

 

 

Назва регуляторного акта

 

 

Розробник регуляторного акта

Дата проведення відстеження результативності регуляторного акта

Короткий зміст регуляторного акта (із зазначенням конкретного розміру, ціни/тарифу, місцевого податку та інше)

 

повторне

пері-

одичне

Драбинівська сільська рада

1

05.11.2011

Рішення 14 сесії 6 скликання

Про затвердження Правил утримання собак, котів та диких тварин у населених пунктах Драбинівської сільської ради

Виконавчий комітет сільської ради

Через рік після набуття чинності

Раз на три роки

Розв’язання проблеми захисту населення, домашніх та диких тварин від захворювання на сказ, забезпечення безпеки людей на території населених пунктів

2

23.12.2017

Рішення 3 сесії 7 скликання

Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на  території Драбинівської сільської ради на  2018рік.

Виконавчий комітет сільської ради

Через рік після набрання чинності

Раз на три роки

Про забезпечення надходжень до місцевого бюджету коштів від ставок земельного податку та від сплати земельного податку за користування земельними ділянками у 2018 році. Позитивним моментом впровадження даного регуляторного акту є поповнення місцевого бюджету за рахунок ефективного використання земельних ділянок.

 

 

 

 

 

 

 

Рішення розроблено з метою  поповнення  бюджету сільської ради  для виконання  програми  соціально-економічного  розвитку  територіальної громади, ефективного  використання  земель комунальної власності. Основними  джерелами  надходжень  є – податок  на  прибуток  та  земельний податок.

Сільська рада встановлює ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку. Платниками податку є власники земельних ділянок земельних часток (паїв), землекористувачі. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

3

22.12.2017

Рішення 3 сесії 7 скликання

Про встановлення  ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на  території Драбинівської сільської ради на  2018рік.

Виконавчий комітет сільської ради

Через рік після набрання чинності

Раз на три роки

Встановлення  податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Впровадження цього регуляторного акта буде сприяти надходженню додаткових коштів до сільського бюджету, що надасть можливість збільшити видатки на утримання інфраструктури населених пунктів, покращити рівень закладів освіти, охорони здоров'я, культури та інше.

 Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової  нерухомості. Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі частка. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування і визначені в додатках 1-12 даного рішення.

4

23.12.2016

Рішення 14 сесії 7 скликання

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Драбинівської сільської ради.

Виконком сільської ради

Через рік після набрання чинності

Раз на три роки

Встановлено ставку акцизного податку в розмірі 5 відсотків від вартості реалізації (включаючи ПДВ) суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та іншими кінцевими споживачами для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання на території сільської ради.

5

23.12.2016

Рішення 14 сесії 7 скликання

Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Драбинівської сільської ради.

Виконком сільської ради

Через рік після набрання чинності

Раз на три роки

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів. Юридична особа чи фізична особа-підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування.

6

23.12.2016

 

 

 

 

 

Рішення 14 сесії 7 скликання

 

 

 

Про встановлення транспортного податку на території Драбинівської сільської ради

 

 

 

Виконком сільської ради

Через рік після набрання чинності

Раз на три роки

Очікуваними результатами прийняття даного рішення є збільшення надходжень до місцевого бюджету по транспортному податку. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні автомобілі. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувались до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб см. Ставка  податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є суб’єктом оподаткування.

7

27.06.2007

Рішення 13 сесії 5 скликання

 «Про затвердження Правил благоустрою території Драбинівської сільської ради»

Виконком сільської ради

Через рік після набрання чинності

Раз на три роки

Удосконалення механізму вирішення питань, пов’язаних із благоустроєм території, забезпеченням тиші та порядку в селі

8

22.04.2013

Рішення 30 сесії 6 скликання

Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури населених пунктів Драбинівської сільської ради

Виконком сільської ради

Не пізніше 2-х років після набрання чинності

Кожні три роки

Реалізація місцевої політики у сфері планування і забудови територій. Комплексний підхід до рівномірного розвитку інфраструктури по всій території сільської ради.

9

 

28.01.2014

Рішення 35 сесії 6 скликання

Про Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Драбинівської сільської ради та про Порядок передачі такого майна в оренду.

Виконком сільської ради

Через рік з дня набрання чинності

Раз на три роки

Врегулювання принципів проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади, надання можливості виключення ситуацій, пов’язаних з розбіжностями в тлумаченні  Порядку з актами чинного законодавства, створення прозорої системи прийняття рішень щодо передачі в оренду майна переможцям конкурсу.

10

23.09.2014

 

 

Рішення 40 сесії 6 скликання

 

 

Про тарифи по наданню послуг з водопостачання

 

 

 

Виконком сільської ради

Через рік з дня набрання чинності

Один раз у три роки

Надання якісних послуг, здатних задовольняти потреби споживача у
відповідності до законодавства; дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм, порядків та правил по кількості і якості зазначених комунальних послуг; забезпечення  стабільного функціонування   підприємства  -  виробника  послуг на умовах самофінансування. Встановлені тарифи на послуги з централізованого водопостачання для інших споживачі та бюджетних установ – 23,40 грн. за 1 м³. Затверджена норма споживання води на 1 людину в місяць – 4 м³.

11

17.03.2015

Рішення 45 сесії 6 скликання

Про тарифи по наданню послуг з водопостачання

Виконком сільської ради

Через рік з дня набрання чинності

Один раз у три роки

Надання якісних послуг, здатних задовольняти потреби споживача у
відповідності до законодавства та забезпечення 100% відшкодування тарифами економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг. Встановлення нових тарифів на послуги з водопостачання, які відповідають економічно обґрунтованим витратам на виробництво цих послуг. З 01.05.2015 року встановлені тарифи: для населення при наявності лічильника – 7,18 за 1 куб. м., ; для населення при відсутності лічильника – 28,72 грн. за одну людину в місяць.

12

06.02.2017

Рішення 15 сесії 7 скликання

Про затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати коштів  самоподаткування сільського населення.

Виконком сільської ради

Через рік з дня набрання чинності

Один раз у три роки

Ставка самооподаткування становить 25 грн. на рік для фізичних осіб, землекоритсувачів, які зареєстровані та проживають на території сільської ради та 30 грн. на рік для фізичних осіб, землекористувачів, які не зареєстровані на території сільської ради. Кошти самооподаткування сільського населення забезпечать надходження до бюджету сільської ради та дозволить направити дані кошти на вирішення питань щодо благоустрою сіл сільської ради, проведення оплати поточного ремонту мережі вуличного освітлення та комунальних платежів за використання вуличного освітлення.

13

20.05.2016

Рішення 6 сесії 7 скликання

«Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Драбинівської сільської ради на 2016-2020 роки

Сесія сільської ради

Через рік з дня набрання чинності

Один раз у три роки

Очікувані результати щодо поліпшення екологічної ситуації, покращення стану сільських земель шляхом ліквідації стихійних звалищ, ліквідація аварійних, фаутних дерев, сухостою, закупівля та висадка саджанців дерев, квітів.

Кунцівська сільська рада

1.

20.12.2017 року

б/н рішення 26 сесії сільської ради сьомого скликання

Про встановлення

ставок  та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік 

Виконком сільської ради

2018р.

2019 р.

Розмір ставки податку для об’єктів житлової , нежитлової нерухомості для  юридичних осіб 1,5% від  розміру мінімальної  заробітної плати, розмір ставки податку для об’єктів житлової нерухомості для фізичних  осіб 0,1% від  розміру мінімальної  заробітної плати, розмір ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості для фізичних  осіб 1,5  від  розміру мінімальної  заробітної плати встановленої  законом на 01 січня  податкового року, для житлових будинків, житлова площа  яких  перевищує 120 кв.метрів, для квартир -60кв.м.

2.

20.12.2017 року 

б/н рішення 26 сесії сільської ради сьомого скликання

Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Кунцівської сільської ради

Виконком сільської ради

2018р.

2019 р.

Ставки податку : 1 група 10%  від розміру  прожиткового мінімуму, 11 група 20%  від розміру  мінімальної заробітної плати 

3.

20.12.2017 року 

б/н рішення 26 сесії сільської ради сьомого скликання

Про встановлення

транспортного   податку   на 2018 рік

Виконком сільської ради

2018р.

2019 р.

25000 гривень за кожний легковий автомобіль, який використовується до 5 років  і має об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб.см. 

 

4.

13.08.2013 року

б/н рішення 25 сесії сільської ради шостого скликання

Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого

майна, найменування або перейменування

вулиць на  території  Кунцівської сільської  ради 

 

Виконком сільської ради

2018р.

2019р.

Забезпечення володіння об’єктами нерухомого майна у відповідності до логічного та порядкового їх розташування, встановлення порядку оформлення при присвоєнні та зміні адрес об’єктів нерухомості, правовстановлюючих документів на майно, досягнення відсутності однакових номерів, прогалин в нумерації та інше.

 

5.

20.12.2017 року

б/н рішення 26 сесії сільської ради сьомого скликання

 Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2018 рік

Виконком сільської ради

2018р.

2019р.

 Ставка податку за земельні ділянки встановлюється для земель несільськогосподарського призначення у розмірі 3 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь у розмірі 0,3 відсотка від їх нормативної грошової оцінки. Ставка податку встановлюється у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності освіти державної та   комунальної  форми власності, підприємства, установи, організації  державної та   комунальної  форми власності, органи місцевого самоврядування)

6.

20.12.2017 року

б/н рішення 26 сесії сільської ради сьомого скликання

Про акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів 

Виконком

сільської ради

2018р.

2019р.

5 відсотків від обсягу  реалізації суб’єктами господарювання через  роздрібну  торгівельну  мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових  виробів, тютюну  та промислових  замінників тютюну, нафтопродуктів, біодизпалива  та скрапленого газу

7.

10.02.2016 року

б/н рішення 4 сесії сільської ради сьомого скликання

Про виконання вимог  Закону  України «Про засудження комуністичного    та  націонал-соціалістич-ного ( нацистського) тоталітарних  режимів  в     Україні  та заборону пропаганди їхньої символіки»

Виконком

сільської ради

2018р.

2019р.

Село Кунцеве вулицю Леніна  перейменовано на вулицю Центральну, вулицю Радянську на Клубну. Село Вісичі вуицю Радянську перейменовано  на Польову. Село Балівка вулицю Жовтневу перейменоввано на 4-х  братів Балів,  вулицю Пролетарську на Соснову, вулицю Червоноармійську на Миру 

8

06.04.2016 року

б/н рішення 5 сесії сільської ради сьомого скликання

Про затвердження  Порядку виявлення,обліку зберігання та прийняття до комунальної власності безхазяйного майна та відумерлої  спадщини  на території Кунцівської сільської ради

Виконком

сільської ради

2018р.

2019р.

Збереження та подальше  використання рухомого та нерухомого майна, яке є безхазяйним  або відумерлою спадщиною

9

19.03.2018 року

б/н рішення 28  позачергової сесії сільської ради сьомого скликання

Про затвердження  ставки земельного податку за використання   земельних  ділянок у 2018 році

Виконком

сільської ради

2018р.

2019р.

Ставка за 1га ріллі від 29,21 грн  до 100,27 грн, ставка за 1 га житлового фонду від 285,99 грн до 477,43 грн

Лелюхівська сільська рада

1

16.03.2017

12-15/17

Про затвердження Програми щодо проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг комунальної власності на 2017-2020 роки

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

2

23.12.2010

8-2/10

Рішення другої сесії сільської ради шостого скликання «Про затвердження Правил благоустрою, дотримання тиші, громадського порядку в населених пунктах Лелюхівської сільської ради»

Лелюхівська сільська рада

 

 

Затвердження Правил благоустрою, дотримання тиші, громадського порядку в населених пунктах Лелюхівської сільської ради

3

23.12.2010

9-2/10

Рішення другої сесії сільської ради шостого скликання «Про затвердження Правил добросусідських відносин»

Лелюхівська сільська рада

 

 

Затвердження Правил добросусідських відносин

4

29.06.2011

31-5/11

Про затвердження Положення про загальні збори громадян сіл Лелюхівка та Забрідки Лелюхівської територіальної громади

Лелюхівська сільська рада

 

 

Затвердження Положення про загальні збори громадян сіл Лелюхівка та Забрідки Лелюхівської територіальної громади

5

 

 

29.03.2012

14-14/12

Про затвердження тарифів на перевезення твердих побутових відходів для населення с. Лелюхівка по Новосанжарському селищному комбінату комунальних підприємств

Лелюхівська сільська рада

 

 

Затвердження тарифів на перевезення твердих побутових відходів для населення с. Лелюхівка по Новосанжарському селищному комбінату комунальних підприємств

 

6

15.06.2012

9-16/12

Про затвердження тарифів на перевезення твердих побутових відходів для населення с. Забрідки по Новосанжарському селищному комбінату комунальних підприємств

Лелюхівська сільська рада

 

 

Затвердження тарифів на перевезення твердих побутових відходів для населення с. Забрідки по Новосанжарському селищному комбінату комунальних підприємств

 

7

07.02.2013

5-23/13

Рішення двадцять третьої сесії шостого скликання «Про затвердження положення про механізм справляння та порядок сплати коштів самооподаткування сільського населення»

Лелюхівська сільська рада

 

 

Затвердження положення про механізм справляння та порядок сплати коштів самооподаткування сільського населення

8

17.06.2013

6-26/13

Рішення двадцять шостої сесії шостого скликання «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Лелюхівської сільської ради»

Лелюхівська

сільська

рада

 

 

Затвердження ставок єдиного податку для ФОП (5% від мін. з/п 1 групи та 20%платників податку для 2 групи

 

9

26.07.2013

2-27/13

Рішення двадцять сьомої сесії шостого скликання «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури Лелюхівської сільської ради»

Лелюхівська сільська рада

 

 

Програма зайнятості сільської ради на 2018 рік ( створення нових робочих місць в кількості 15 )

10

 

17.09.2013

32-29/13

Рішення тридцять другої сесії шостого скликання «Про затвердження гербів с. Лелюхівка та с. Забрідки Новосанжарського району Полтавської області

Лелюхівська сільська рада

 

 

Затвердження розміру плати батьків за відвідування дитиною ДНК (30% від вартості дитино дня)

11

16.03.2017

4-15/17

Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

12

11.04.2014

6-35/14

 

 

 

 

 

Рішення тридцять п’ятої сесії Лелюхівської сільської ради шостого скликання «Про затвердження Статуту Лелюхівської територіальної громади»

 

 

 

 

Переглядається на сесії сільської ради щорічно

 

Ставки єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб для 1-ї групи платників єдиного податку - 10% розміру мінімальної заробітної плати (Додаток №1)

13

09.07.2014

7-38/14

Рішення тридцять восьмої сесії Лелюхівської сільської ради шостого скликання «Про затвердження Положення про порядок та умови приватизації об’єктів комунальної  власності Лелюхівської територіальної громади»

Лелюхівська сільська рада

Переглядається на сесії сільської ради щорічно

 

Затверджено ставки земельного податку по населених пунктах

14

09.07.2014

8-38/14

Про затвердження Положення про проведення конкурсу на написання проекту Гімну Лелюхівської територіальної громади.

Лелюхівська сільська рада

 

 

Проведення конкурсу на написання проекту Гімну Лелюхівської територіальної громади.

15

23.01.2015

15-43/15

Про передачу клубного закладу – Лелюхівського сільського будинку культури, як структурного підрозділу Лелюхівської сільської ради, з комунальної власності Лелюхівської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селища району з фінансуванням за рахунок коштів районного бюджету

Лелюхівська сільська рада

 

 

Рішення розроблено з метою  передачі клубного закладу – Лелюхівського сільського будинку культури, як структурного підрозділу Лелюхівської сільської ради, з комунальної власності Лелюхівської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селища району з фінансуванням за рахунок коштів районного бюджету

16

23.01.2015

15-43/15

Про передачу дошкільного навчального закладу – Лелюхівського ДНЗ «Колосок», як відокремленого структурного підрозділу Лелюхівської сільської ради, з комунальної власності Лелюхівської сільської ради до спільної власністі територіальних громад сіл, селища району з фінансуванням за рахунок коштів районного бюджету

Лелюхівська сільська рада

 

 

Рішення розроблено з метою  передачі дошкільного навчального закладу – Лелюхівського ДНЗ «Колосок», як відокремленого структурного підроз-ділу Лелюхівської сільської ради, з комунальної власності Лелюхівської сільської ради до спільної власністі територіальних громад сіл, селища району з фінансуванням за рахунок коштів районного бюджету

17

26.03.2015

3-44/15

Про створення Лелюхівського сільського комунального підприємства

Лелюхівська сільська рада

 

 

Рішення розроблено з метою  створення Лелюхівського сіль-ського комунального підприємства

18

 

 

23.04.2015

3-45/15

Про затвердження протокольних рішень загальних зборів жителів с. Лелюхівка та с. Забрідки стосовно громадського обговорення питання об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

19

20.12.2016

8-13/16

Про затвердження Програми проведення  культурно-масових заходів на території Лелюхівської сільської ради на 2016-2020 роки

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

20

25.05.2015

2-46/15

Про затвердження тарифів на водокористування на території Лелюхівської сільської ради

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

21

25.05.2015

4-46/15

Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

22

14.08.2015

2-48/15

Про Програму та Положення про надання одноразової грошової  матеріальної  допомоги  жителям Лелюхівської сільської ради заїх особистими зверненнями до органу місцевогосамоврядування

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

23

11.12.2015

1-2/15

Про Регламент Лелюхівської сільської ради сьомого скликання

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

24

20.12.2016

3-13/16

Про продовження договору позички приміщень під сільські бібліотеки-філії в с. Лелюхівка та с. Забрідки з сектором культури та туризму Новосанжарської райдержадміністрації

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

25

22.09.2016

5-10/16

Про Забрідчанський будинок відпочинку та дозвілля

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

26

02.08.2016

5-8/16

Про затвердження протокольних рішень загальних зборів 28жителів с. Ле29люхівка та с. Забрідки стосовно громадського обговорення питання щодо закриття пологового відділення Новосанжарської центральної районної лікарні

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

27

22.03.2016

4-6/16

Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону Лелюхівської сільськї ради

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

28

11.02.2016

12-5/16

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Лелюхівської сільської ради на 2016-2020 роки

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

29

11.02.2016

9-5/16

Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку території Лелюхівської сільської ради на 2016-2020 роки

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

30

11.12.2015

18-2/15

Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна Лелюхівської сільської ради з відділом освіти Новосанжарської райдержадміністрації

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

31

11.12.2015

19-2/15

Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна Лелюхівської сільської ради з сектором культури та туризму Новосанжарської райдержадміністрації

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

32

07.09.2017

6-18/17

Про  погодження заяви Крестянкіна Євгенія Олександровича про наміри розробки матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

33

07.09.2017

7-18/17

Про розгляд звернення громадської організації «Громадський рух «Кріпак» щодо доцільності зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

34

07.09.2017

35-18/17

Про затвердження Програми забезпечення топографо-геодезичних та картографічних робіт з метою виконання Генеральних планів сіл Лелюхівка та Забрідки

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

35

21.11.2017

1-20/17

Про підсумки проміжних виборів, визнання повноважень та реєстрацію депутатів Лелюхівської сільської ради

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

36

21.11.2017

5-20/17

Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Лелюхівської сільської ради шостого скликання №10-34/14 від 28 січня 2014 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади Лелюхівської сільської ради, Методики розрахунку, ставки орендної плати майна, форми  договору оренди комунального майна»

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

37

21.11.2017

6-20/17

Про оголошення конкурсу на право оренди комунального майна  - житлового будинку А-1 загальною площею 93,4 кв. м з господарськими будівлями і спорудами, що розташований за адресою вул. Шкільна, 16 с. Лелюхівка Новосанжарського району Полтавської області

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

38

22.12.2017

7-23/17

Про встановлення плати за землю на території Лелюхівської сільської ради на 2018 рік

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

39

22.12.2017

823/17

Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної cистеми оподаткування, обліку та звітності на території Лелюхівської сільської ради на 2018 рік

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

40

22.12.2017

9-23/17

Про встановлення транспортного податку на території Лелюхівської сільської ради на 2018 рік

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

41

22.12.2017

10-23/17

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Лелюхівської сільської ради на 2018 рік

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

42

22.12.2017

11-23/17

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Лелюхівської сільської ради на 2018 рік

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

43

22.03.2018

10-24/18

Про Програму зайнятості на 2018 рік

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

44

22.03.2018

11-24/18

Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків Лелюхівської сільської ради на 2018-2020 роки

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

45

22.03.2018

12-24/18

Про Програму фітосанітарних заходів щодо боротьби з амброзією полинолистою та ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Лелюхівської сільської ради на 2018-2022 роки

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

46

22.03.2018

14-24/18

Про перелік об’єктів та види оплачуваних суспільно-корисниих робіт

Лелюхівська сільська рада

 

 

 

Малокобелячківська  сільська рада

1.

27.12.2017 року

  б/н рішення 22 сесії сільської ради сьомого скликання

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2018 рік.

Виконком сільської ради

2016р.

2017 р.

Ставка податку для об»єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб складає 0,1 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01.01 звітного року за 1 кв.м. бази оподаткування.

2.

27.12.2017 року

  б/н рішення 22 сесії сільської ради сьомого скликання

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік.

 

 

 

Затвердили ставку земельного податку на 2018 рік населеним пунктам сільської ради для земель сільськогосподарського призначеня у розмірі 0,3% від нормативної грошової оцінки земель.Для земель житлової забудови – 0,03%. Для земель громадської забудови, земель лісогосподарського призначення, земель промисловості, транспорту, зв»язку, енергетики у розмірі 3%.

3.

27.12.2017 року

  б/н рішення 22 сесії сільської ради сьомого скликання

Про встановлення транспортного податку 

Виконком сільської ради

2016р.

2017 р.

Ставка податку на календарний рік у розмірі 25000 грн на кожен автомобіль, який використувцється до 5 років і має об»м двигуна циліндра понад 3000 куб см.

4.

27.12.2017 року

  б/н рішення 22 сесії сільської ради сьомого скликання

Про встановлення

ставок єдиного податку  

Виконком сільської ради

2016р.

2017 р.

Ставки податку у межах  від 10%до 20% розміру  мінімальної заробітної плати

5.

27.12.2017 року

  б/н рішення 22 сесії сільської ради сьомого скликання

Про встановлення ставок акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Виконком сільської ради

2016р.

2017 р.

Ставка податку у розмірі 5% від вартості реалізації.

Малоперещепинська сільська рада

1.

09.04.2013 р

28-ма сесія шостого скликання

Про затвердження Правил  благоустрою території населених пунктів Малоперещепинської сільської ради

виконком

 

 

затвердження Правил  благоустрою території населених пунктів Малоперещепинської сільської ради, фінансування заходів по благоустрою території сільської ради та ін.

 2.

22.12.2015 р.

4-та сесія

сьомого скликання

Про встановлення розміру ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність по групах господарської діяльності на території Малоперещепинської сільської ради на 2016 рік

виконком

 

 

Затвердження ставок єдиного податку для ФОП ( 10 % від мін.з/п для платників податку 1 групи та 20 % для платників податку 2 групи )

3.

22.12.2015 р.

4-та сесія

сьомого скликання

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Малоперещепинської сільської ради

виконком

 

 

Встановлення ставки акцизного податку (5% від вартості підакцизних товарів)

4.

09.02.2016 р.

5-та сесія

сьомого скликання

Про встановлення ставки транспортного податку на території Малоперещепинської сільської ради на 2016 рік

виконком

 

 

Встановлення ставку транспортного податку (на легкові автомобілі, які використовувалися до 5 р., та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль)

5.

22.12.2015 р.

4-та сесія

сьомого скликання

Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Малоперещепинської сільської ради

виконком

 

 

Затверджено положення про плату за землю на території Малоперещепинської сільської ради

6.

20.12. 2017 р.

5-та сесія

сьомого скликання

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік

виконком

 

 

Встановлено ставки земельного податку на 2018 рік та вводяться в дію з 01.01.2018 р., затверджено перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 ПКУ, із сплати земельного податку.

7.

20.12. 2017 р.

5-та сесія

сьомого скликання

Про встановлення

ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік

 

виконком

 

 

Затверджено ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затверджено перелік пільгдля фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 ПКУ, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

8.

30.03.2018 р.

5-та сесія

сьомого скликання

Про внесення змін до додатку 1 до рішення про встановлення

ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки затвердженого рішенням

Малоперещепинської сільської ради від 20 грудня 2017р.

 

 

 

 

Внесено зміни до додатку 1 до рішення про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки затвердженого рішенням рішенням Малоперещепинської сільської ради від 20 грудня 2017р. та затверджено його в новій редакції

Нехворощанська сільська рада

1

21.12.2017 року

 

№9

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Нехворощанської сільської ради на 2018 рік

Нехворощанська сільська рада

 

 

 

2

21.12.2017 року

 

№  10

Про встановлення ставок та пільг  із сплати земельного податку на 2018 рік

Нехворощанська сільська рада

 

 

 

3

21.12.2017 року

№  11

Про встановлення ставок та пільг  із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік

Нехворощанська сільська рада

 

 

  за 1 кв. метр житлової площі об’єкта житлової нерухомості:

 · для квартир, ж. п. не перевищує 240 кв. м, та ж. буд., ж. п. яких не перевищує 500 кв. м, -1 відсоток розміру мінімальної з/п, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

 · для квартир, ж. п. яких перевищує 240 кв. м, та ж/б, ж.п. яких перевищує 500 кв. метрів, ставка податку становить 2,7 відсотка розміру мінімальної з/п, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Новосанжарська селищна рада

1.

09.07.2012р.

 

Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна

Олянич В.Г.

Стрельцова С.П.

 

 

Майн. комплекси підпр. ком. госп.,

 побут. обслуг. -8%, ін.. обʼєкти -10% залишк.

варт. осн. зас. 

2.

06.11.2012р.

 

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду в смт. Нові Санжари

Олянич В.Г.

 

 

1м²-10грн. в місяць-для некомерц. діяльн.,

20грн.-для виробн.. діяльн.,

30грн.- для комерц. діяльн.

3.

06.11.2012р.

 

Про затвердження Правил з питань додержання тиші в громадських місцях селища Нові Санжари

Стрельцова С.П.

 

 

Регулювання відносин

у сфері

дотримання законодавства

щодо додержання тиші.

4.

09.07.2013р.

 

Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес обʼєктам нерухомого майна на території новосанжарської селищної ради

Стрельцова С.П.

 

 

Впорядкування нумерації

обʼєктів нерухомого

майна,

створення умов володіння, користування

та розпорядження цими обʼєктами

їх власниками

5.

23.06.2014р.

 

Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель в селищі Нові Санжари.

Стрельцова С.П.

 

 

Регулювання відносин в сфері самоврядного контролю за використанням та охороною земель на території селища.

6.

16.01.2018 р.

 

Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2018 рік

Самойленко І.І.

 

 

Коефіцієнт індексації – 5,7277, норм грош. оцінка землі: житл. забудова – 129,99грн, комерц – 324,98грн., гром призн. – 90,99, трансп. – 131,48, інші – 64,99, промисл. – 163,96, змішаного використ. – 202,43, техн.. інфрастр. – 83,37.

7.

22.02.2016р.

 

Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Новосанжарської селищної ради 

 

Самойленко І.І.

 

 

Для ведення особистого селянського госп. - 3% норм. грош. оцінки, землі житл. забуд. – 3%, гром забудови, торг хлібом, побут обслуг., опт торг. – 5%, роздр. торг., аптеки, торг. нафтопрод. – 8%, кред уст. – 12%

8.

22.06.2017р.

 

Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Новосанжарської селищної  ради на 2018 рік

та затвердження Положення про єдиний податок

 

Вовк О.О.

 

 

за календарний місяць:

    - для суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб І групи – 10 % до розміру мінімальної заробітної плати;

    - для суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб ІІ групи – 20 % до розміру мінімальної заробітної плати.

 

10.

22.06.2017р.

 

Про встановлення ставки транспортного податку

на території Новосанжарської селищної ради

на 2018 рік  та затвердження

Положення про транспортний податок

 

Вовк О.О.

 

 

25000 грн. в рік за легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років ( включно) та середньо ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

11.

22.06.2017р.

 

 

Про встановлення ставки туристичного збору

на території Новосанжарської селищної ради на 2018 рік

та затвердження Положення про туристичний збір

 

Вовк О.О.

 

 

1% від бази справляння збору на місяць

12.

16.01.2018р.

 

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки, на території Новосанжарської селищної ради на 2018 рік

 

Вовк О.О.

 

 

за 1 кв.м.  загальної площі об’єкта нерухомості:

 

- для квартир, загальна  площа яких перевищує 60 кв.м. та житлових будинків,  загальна   площа яких перевищує 120 кв.м. в розмірі 0, 2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного ( податкового) року на місяць;

 -  для об’єктів нежитлової нерухомості в розмірі 0, 25 відсотка розмір мінімальної заробітної плати,

встановленої законом на 1 січня звітного                

( податкового) року на місяць.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

13.

22.06.2017р.

 

Про встановлення ставки акцизного податку

з реалізації  суб’єктами господарювання

роздрібної торгівлі підакцизних товарів на

території Новосанжарської селищної ради на 2018 рік

та затвердження Положення про акцизний податок.

Вовк О.О.

 

 

 

5%  від реалізації

алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну,

0, 042 євро від реалізації пального на місяць.

 

 

 

 

 

14.

30.06.2016р.

 

Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі на території смт. Нові Санжари

Стрельцова С.П.

 

 

Регулювання відносин в сфері організації виїзної торгівлі, встановлення плати за розміщення обʼєктів торгівлі: 0,25% від мін. зар. плати за 1кв.м. в день, за святкову торгівлю – 2% від мін. зар. плати за 1 кв.м. в день

15.

30.06.2016р.

 

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного обʼєднання територіальних громад.

Вовк О.О.

 

 

Регулювання відносин щодо проведення громадського обговорення по питанню добровільного обʼєднання територіальних громад.

16.

15.09.2016р.

 

Про затвердження Правил розміщення

зовнішньої реклами в смт. Нові Санжари,

Порядку  визначення розміру плати за тимчасове

користування місцями розташування рекламних засобів,

що перебувають у комунальній власності

територіальної громади смт. Нові Санжари.

 

 

 

 

 

 

Стрельцова С.П.

 

 

Регулювання відносин, які виникають в процесі виробництва, розповсюдження реклами, порядку надання дозволів на розм.. рекл.

Розмір платежу за корист. місцями розміщ рекл. ( у відсотках до мін зар.плати): щити – 3%, Щити на об»єктах багоустр. – 1%, панелі – 3%, панелі на стінах будівель – 3%, банер – 1%, констр. на даху буд. – 2%, панель на стовпі освітл. – 2%

17.

07.12.2016р.

 

Про затвердження Положення про проведення

загальноселищного конкурсу " Краща садиба",

" Кращий багатоквартирний будинок", " Краща

організація, підприємство, установа", " Краща вулиця

селища"

 

Вовк О.О.

 

 

Підтримання чистоти та порядку  на власних садибах мешканців, прибудинкових територіях, присадибних ділянках, стимулювання членів територіальної громади до покращення благоустрою селища, залучення населення до активної участі  позмагатися за кращу садибу, вулицю, багатоквартирний будинок, організацію, підприємство, установу.

18.

23.03.2017

 

Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об'єднання територіальних громад.

Вовк О. О.

 

 

Регулювання відносин щодо проведення громадського обговорення по питанню добровільного обʼєднання територіальних громад.

19.

30.03.2018 р.

 

Про затвердження Генерального плану забудови території смт Нові Санжари Полтавської області

Вовк О. О.

 

 

Раціональне використання території смт Нові Санжари, створення повноцінного життєвого середовища, комплексного вирішення архітектурно-містобудівних проблем смт Нові Санжари

Попівська сільська рада

1.

18 сесія 7 скликання від

29.01.2018

-----

Про затвердження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Затвердження Положення  про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку сільської ради, бюджету, фінансів, соціального захисту, материнства і дитинства та охорони здоров’я

Переглядається кожен рік на засіданні сесії сільської ради

 

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки-це місцевий податок, що сплачується платниками за об’єкти житлової нерухомості і зараховується до місцевого бюджету. Об’єкти житлової нерухомості –будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки. Об’єкти житлової нерухомості поділяються на такі типи:житловий будинок;

житловий будинок садибного типу; прибудова до житлового будинку; квартира; садовий будинок; дачний будинок.

 

2.

18 сесія 7 скликання 29.01 2018р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про встановлення ставок земельного податку по Попівській сільській раді.

Постійна комісія з питань земельних ресурсів та раціонального природокористування

 

Переглядається кожен рік на засіданні сесії сільської ради

 

 Ставки земельного податку на землі житлової забудови, під будівлями та спорудами с. Попове 3,19грн. за 100кв.м

С. Бечеве 1,64 грн. за 100 кв.м.

Ставки земельного податку на землі с\г призначення рілля 94 грн. за 1 га( 0,94грн. за 100кв. м), багаторічні насадження 6,10грн. за 1 га.(0,06 грн. за 100 кв.м), пасовища 5,41грн.за 1 га.(0,06грн. за 100кв.м).

С. Бечеве рілля 87 грн. за 1га.

Багаторічні насадження 5,51 грн. за 1 га.(0,06 грн. за 100 кв.м)

Пасовища 3,75 грн. за 1га ( 0,04 грн. за 100 кв.м)

3.

18сесія 7 скликання 29.01.2018р.

 

Про встановлення ставок єдиного податку по Попівській сільській раді

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку сільської ради, бюджету, фінансів, соціального захисту, материнства і дитинства та охорони здоров’я

Переглядатиметься на сесії сільської ради

 

Ставки єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб для II-ї групи платників єдиного податку у межах від 10 % до 20 % розміру мінімальної заробітної плати По Попівській сільській раді затверджено 20% від мінімальної заробітної платиТоргівельна діяльність

0,1% розміру мінімальної заробітної плати

 

4.

18сесія 7 скликання 29.01.2018р.

 

Про встановлення ставки  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів з урахуванням вимог Податкового Кодексу України.

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку сільської ради, бюджету, фінансів, соціального захисту, материнства і дитинства та охорони здоров’я

Переглядатиметься на сесії сільської ради

 

Податок сплачується за місцем здійснення операції з реалізації через  роздрібну торговельну  мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів.

5.

18сесія 7 скликання 29.01.2018р.

 

Про встановлення транспортного податку.

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку сільської ради, бюджету, фінансів, соціального захисту, материнства і дитинства та охорони здоров’я

Переглядатиметься на сесії сільської ради

 

Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі,які використовувалися до 5 років і мають об’єм двигуна понад 3000куб.см.

6.

20 сесія  6 скликання від

20.06.2013

 

 

Про затвердження Правил благоустрою на території Попівської сільської ради

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності і захисту прав громадян, освіти, культури, молоді та спорту.

Переглядатиметься на сесії сільської ради

 

Правила благоустрою розроблені постійною комісією  з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності і захисту прав громадян, освіти, культури, молоді та спорту. Доведено до відома населення зміст Правил шляхом оприлюднення на дошці оголошень.

7.

18 сесія 6 скликання від 30.01.2013

 

Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності.

 

Постійна комісія з питань земельних ресурсів та раціонального природокористування

 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку сільської ради, бюджету, фінансів, соціального захисту, материнства і дитинства та охорони здоров’я

 

 

Затвердити ставки орендної плати по Попівській сільській раді: в розмірі 0,5% від нормативної грошової оцінки населених пунктів сільської ради з урахуванням локальних коефіцієнтів на місцеположення земельної ділянки;

В розмірі 3% від нормативної грошової оцінки населених пунктів сільської ради з урахуванням  локальних коефіцієнтів та місцеположення земельної ділянки

8.

20 сесія 6 скликання  від 20.06.2013р.

 

Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно – транспортної і соціальної інфраструктури сіл Попове та Бечеве.

 

 

Попівська сільська рада

Переглядатиметься на сесії сільської ради

 

Залучення пайових внесків до спеціального цільового фонду сільського бюджету здійснює Попівська сільська рада

Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури  становить: 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта - для нежитлових будівель та споруд; 5 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта - для реконструкції, розширення; 4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта –для житлових будинків;2 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта - для реконструкції, розширення, добудови, реставрації і капітального ремонту житлових будинків.

 

9.

24 сесія 6 скликання від 30.05.2014р

 

Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Попівської сільської ради

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності і захисту прав громадян, освіти, культури, молоді та спорту.

Переглядатиметься на сесії сільської ради

 

 

Правила утримання домашніх тварин розроблені постійною комісією  з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності і захисту прав громадян, освіти, культури, молоді та спорту. Доведено до відома населення зміст Правил шляхом оприлюднення на дошці оголошень.

Руденківська сільська рада

1

18.09.2006

Рішення 9-го засідання виконавчого комітету

Про затвердження правил благоустрою території Руденківської сільської ради

Виконавчий комітет

 

 

Вирішення питань з організації благоустрою території сільської ради

2

23.08.2011

Рішення дев’ятої сесії шостого скликання сільської ради

Про Тимчасове положення про порядок реалізації права на місцеві ініціативи

Виконавчий комітет

 

 

Затверджено Положення про порядок реалізації права на місцеві ініціативи по Руденківській сільській раді, яким визначено порядок внесення та розгляду місцевої ініціативи.

3

18.10.2011

Рішення № 4одинадцятої сесії шостого скликання сільської ради

Про затвердження Статуту територіальної громади Руденківської сільської ради

Виконавчий комітет

 

 

Статут є основним нормативно-правовим актом Руденківської територіальної громади, діє на її території. Предметом відання Статуту є основні аспекти здійснення місцевого самоврядування в населених пунктах Руденківської сільської ради.

4

12.11.2011

Рішення шостоїсесії шостого скликання сільської ради

Про встановлення режиму роботи закладів громадського харчування

на території Руденківської сільської ради

 

Виконавчий комітет

 

 

Затверджено графіки роботи закладів громадського харчування, які знаходяться на території сільської ради:

-в робочі дні – до 24 - 00,

- передвихідний день п’ятниця,  вихідний день  субота, та святкові дні – до 2 – ї  години ночі.

Обмежено торгівлю магазинів, які мають дозвіл на торгівлю алкогольними та тютюновими виробами до 22 – 00 години.

5

14.12.2011

Рішення 12-го засідання виконавчого комітету

Про затвердження правил утримання собак, котів і хижих тварин

на території Руденківської сільської ради

 

Виконавчий комітет

 

 

Метою правил є упорядкування утримання і поводження з домашніми собаками, кішками та іншими тваринами на території Руденківської сільської ради.

6

21.12.2012

Рішення  двадцять третьоїсесії шостого скликання сільської ради

Про затвердження Правил дотримання тиші  в населених пунктах

і громадських місцях Руденківської сільської ради

Виконавчий комітет

 

 

Правила розроблені з метою установлення заборони та обмеження щодо певних видів діяльності, що супроводжуються утворенням шуму, а також установлюють порядок проведення салютів, феєрверків та інших заходів на території Руденківської сільської ради. 

7

11.09.2014

Рішення  тридцять дев’ятої сесії шостого скликання сільської ради

Прозатвердження Порядку залучення, розрахункурозміру

 і використаннякоштівпайовоїучасті у розвитку

інженерно-транспортної і соціальноїінфраструктури

населенихпунктівРуденківськоїсільської ради

 

 

Виконавчий комітет

 

 

Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Руденківської сільської ради  з урахуванням інших передбачених законом відрахувань, становить суму у відсотках від загальної кошторисної вартості будівництва об’єктів, нежитлових будівель, споруд та іншого будівництва, реконструкції та іншої діяльності, яка підпадає під дію Закону «Про регулювання містобудівної діяльності»:

         - від 1 до 6 відсотків - для підприємств  сільськогосподарського виробництва;

         - від 1 до 6 відсотків - для підприємств промисловості та суб’єктів підприємницької діяльності, чия  діяльність не пов’язана з переробкою чи виробництвом шкідливих відходів;

        - від 6 до 10 відсотків - для підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності, виробнича діяльність яких пов’язана з виробництвом чи переробкою відходів, в тому числі і небезпечних;

- 5 відсотків - для реконструкції, розширення, добудови, реставрації і капітального ремонту нежитловихбудівель та споруд;

         - 1 відсоток - для житловихбудинків, загальнаплощаякихперевищує 300 кв.м.;

         - 5 відсотків – для об’єктів самочинного будівництва(за виняткомоб’єктів, які за рішенням суду підлягаютьзнесенню).

           У кожному конкретному випадкурозмірпайовоїучастірозглядається на засіданнічерговоїсесіїсільської ради.

8

20.02.2017

Рішення п’ятнадцятої сесії сьомогоскликання сільської ради

Про встановлення тарифів на водопостачання та надання послуг комунальним підприємством «Господар»

Руденківської сільської ради

Виконавчий комітет

 

 

Встановлено:

1. тарифи на надання послуг з централізованого постачання холодної води:

        - вартість споживання питної води із артезіанських свердловин централізованого водопостачання,  за 1 м3 спожитої води для населення, становить 8,50 грн. (вісім гривень п’ятдесят копійок), згідно показників  лічильника;

        - вартість споживання питної води із артезіанських свердловин централізованого водопостачання,  за відсутності засобів обліку води для населення, на 1 особу, яка фактично проживає в даному господарстві, становить 42,50 грн. (сорок дві гривні п’ятдесят копійок) за 1 місяць;

- для бюджетних установ - 8,50 грн. (вісімгривеньп’ятдесяткопійок) за 1 м3;

   - для інших споживачів - 8,50 грн. (вісімгривеньп’ятдесяткопійок) за 1 м3.       

 2. тарифи на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

 - вартість вивезення побутового сміття становить 10 (десять) гривень з домогосподарства за 1 місяць.

9

20.12.2017

Рішення четвертої позачергової сесії сьомого скликання сільської ради

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Руденківськоїсільської ради

Виконавчий комітет

 

 

Встановлено на території сільської ради на 2018 рік:

-  Акцизний податок;

- Транспортний податок;

- Єдиний податок.

Затверджено:

- Положення про акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів;

- Положення про транспортний податок;

- Положення про єдиний податок.

 

4. про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Руденківської сільської ради на 2018 рік.

10

20.12.2017

Рішення четвертої позачергової сесії сьомого скликання сільської ради

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Руденківської сільської ради на 2018 рік.

Виконавчий комітет

 

 

Встановлено на території Руденківської сільської ради:

- ставки земельного податку;

- пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до п. 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України.

Затверджено Положення про плату за землю на території Руденківської сільської ради.

 

11

20.12.2017

Рішення четвертої позачергової сесії сьомого скликання сільської ради

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Руденківської сільської ради на 2018 рік.

Виконавчий комітет

 

 

Встановлено на території Руденківської сільської ради:

- ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки;

- пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до Податкового кодексу України.

Затверджено Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

12

25.05.2017

Рішення 5-го засідання виконавчого комітету

Про час перебування неповнолітніх    в громадських місцях у вечірні години

Виконавчий комітет

 

 

З метою організації дозвілля молоді на території сільської ради прийнято рішення: 1. Затвердити час  перебування неповнолітніх дітей у громадських місцях  до 22 години.

         2.  Затвердити час  перебування неповнолітніх дітей у громадських місцях у літній період до  23 год. 45 хв.

         3. Заборонитидітямвіком до 16 років з 22.00 години вечора до 6.00 ранку перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сферірозваг, та закладах громадськогохарчування, якщоїх не супроводжуєпринаймніоднин з батьківчиіншийзаконнийпредставникдитини.

Стовбино-Долинська сільська рада

1

25.03.2013

Виконком сільської ради

Про затвердження правил утримання собак у населених пунктах Стовбино-Долинської сільської ради

Виконком сільської ради

 

 

Правила утримання собак у населених пунктах Стовбино-Долинської сільської ради

2

18.12.2017

27 сесія 7 скликання

Про встановлення єдиного податку, застосування

спрощеної cистеми оподаткування, обліку та звітності

на території Стовбино-Долинської сільської ради

Комісія з питань планування бюджету і фінансів

 

 

 

3

18.12.2017

27 сесія 7 скликання

Про встановлення ставки транспортного податку на 

території  Стовбино-Долинської сільської ради

 на 2018 рік 

 

Виконком сільської ради

 

 

 

4

19.07.2013

30 сесія 6 скликання

Про затвердження Порядку залучення ,розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної соціальної інфраструктури сіл Стовбина Долина, Давидівка, Коби, Грекопавлівка.

Виконком сільської ради

 

 

10% кошторисної вартості  будівництва для нежитлових будівель і споруд

4% кошторисної вартості  будівництва для житлових будівель; реконструкція відповідно 5 % і 2%.

5

18.12.2017

27 сесія 7 скликання

Про встановлення ставки акцизного податку
з реалізованих суб'єктами господарювання 
роздрібної торгівлі підакцизних товарів
на території  Стовбино-Долинської сільської ради
 

 

 

 

 

6

18.12.2017

27 сесія 7 скликання

Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2018 рік на

території Стовбино-Долинської сільської ради

 

 

 

 

 

7

18.12.2017

27 сесія 7 скликання

Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки, на території

Стовбино-Долинської сільської ради

 

 

 

 

 

 

8

02.02.2018

28 сесія 7 скликання

Про затвердження ставок  земельного податку  по населених пунктах ,розташованих на території Стовбино-Долинської сільської ради відповідно до проведеної нормативної грошової оцінки земель  на 2018 рік .

 

 

 

 

Відповідно до затвердженої нормативної грошової оцінки земель,враховуючи коефіцієнт індексації

Судівська сільська рада

1

12.07.2013

б/н

Про затвердження  Порядку  присвоєння  та  зміни   поштових  адрес  об’єктам  нерухомого  майна ,найменування  або  перейменування  вулиць  на  території  Судівської  сільської  ради

Виконком

сільської ради

2015

2016

створення  єдиного функціонального  механізму  присвоєння  та  зміни  поштових адрес  ,впорядкування  нумерації  об’єктів  нерухомого  майна,створення    сприятливих  умов  для  володіння ,користування   та  розпорядження   об”єктами  нерухомості  їх  власниками (користувачами) ,зручне  користування   мешканцями  населених  пунктів  та  обслуговуючими  організаціями  (установами).

2

20.01.2015

б/н

Про встановлення  транспортного  податку  на 2015  рік

Виконком  сільської  ради

2015

2016

-для  легкових  автомобілів   з  об”ємом  двигуна  понад 3000 куб.см.,який  використовується   до 5  років   транспортний   податок  становить  25 000 грн.

3

20.01.2015

б/н

Про  встановлення  єдиного  податку  на  території  сільської    ради

Виконком  сільської  ради

2015

2016

-для першої  групи  платників   єдиного  податку  в  розмірі  10%  розміру  мінімальної  заробітної плати;

-для другої  групи  платників   єдиного  податку  в  розмірі  20%  розміру  мінімальної  заробітної плати;

4

20.01.2015

б/н

Про встановлення  акцизного  податку

Виконком  сільської  ради

2015

2016

-для підакцизних  товарів ,реалізованих   відповідно   ст. 213  Податкового  кодексу України  - 5%  від  вартості  (з  податком на  додану  вартість)

 

5

20.01.2015

б/н

Про  встановлення  податку  на  нерухоме  майно,  відмінне від  земельної  ділянки

Виконком  сільської  ради

2015

2016

-ставка  податку  на нерухоме майно ,відмінне від  зем.податку  ,для  об”єктів   житлової нерухомості   для фізичних  осіб – 0,1 %  мін.заробітної плати ;

-ставка  податку  на нерухоме майно ,відмінне від  зем.податку  ,для  об”єктів   нежитлової нерухомості   для фізичних  осіб – 0,1 %  мін.заробітної плати ;

-ставка  податку  на нерухоме майно ,відмінне від  зем.податку  ,для  об”єктів   житлової нерухомості   для юридичних   осіб – 0,1 %  мін.заробітної плати ;

-ставка  податку  на нерухоме майно, відмінне від  зем.податку  ,для  об”єктів   житлової нерухомості   для юридичних  осіб – 0,1 %  мін.заробітної плати .

 

6

20.01.2015

б/н

Про затвердження   ставок  земельного податку   по  населених  пунктах  сільської   ради  відповідно  до  проведеної   грошової  оцінки земель

Виконком  сільської  ради

2015

2016

-для обслуговування ж/будинку та господарських будівель :

село  Судівка       201,37 грн. за 1 га

село Шпортьки    247,08  грн. за 1 га

село  Бридуни      157,34  грн. за 1 га

село  Назаренки   101,96 грн. за 1га ;

-рілля :

село  Судівка          24,41 грн. за 1 га

село Шпортьки       20,62  грн. за 1 га

село  Бридуни         23,57  грн. за 1 га

село  Назаренки      34,76  грн. за 1га

7

20.01.2015

б/н

Про  надання пільг  по  сплаті  земельного податку на 2015 року

Виконком  сільської  ради

2015

2016

-землі органів місцевого самоврядування  загальною  площею   1,1200 га ;

-землі  кладовищ  загальною  площею  2,2000 га.

Супротивнобалківська сільська рада

1.

16.05.2013

 

Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури сіл Супротивна Балка і Пасічне

Супротивнобалківська сільська рада

 

Один раз на рік

Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури сіл становить:

-10% загальної кошторисної вартості –для нежитлових будівель;

-5% загальної кошторисної вартості-для реконструкції, розширення, добудови, капремонту нежитлових будівель;

-4%-для житлових будинків;

-2%-для реконструкції, добудови, реставрації житлових будинків.

 

2.

20.12.2017 р

 

Про затвердження ставок земельного податку

на території  населених пунктів Супротивнобалківської  сільської ради у 2018 році.

Супротивнобалківська сільська рада

 

Один раз на рік

Виходячи з розміру грошової оцінки земель населених пунктів сільської ради:

по с. Супротивна Балка  за 1 га угідь:

рілля– 89,40рн;

сіножаті- 29,52 грн

багаторічні насадження- 55,65грн;

Житло – 3,095 грн за 0,01 га.;

по с.Кальницьке за 1 га угідь:

рілля – 95,22 грн;

сіножаті- 34,35 грн

багаторічні насадження-42,45 гр.

Житло – 1,132 за 0,01 га.;

По с.Пасічне за 1 га угідь:

Рілля- 77,07 грн;

Сіножаті-16,05  грн

Багаторічні насадження-52,20 грн

Житло-2,808 грн за 0,01 га

 

3.

20.12.2017 року

 

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Супротивнобалківської сільської ради

Супротивнобалківська сільська рада

 

Один раз на рік

Встановити ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання розрібної торгівлі підакцизних товарів-алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів та скрапленого газу в розмірі 5 відсотків від вартості підакцизних товарів(з податком на додану вартість)

4.

20.12.2017 р

 

Про встановлення ставок єдиного податку на 2018 рік

Супротивнобалківська сільська рада

 

Один раз на рік

Встановити ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, з розрахунку на календарний місяць:

-для першоі групи -10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;

-для другої групи платників єдиного податку- 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

5.

20.12.2017 р

 

Транспортний податок

Супротивнобалківська сільська рада

 

Один раз на рік

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль,  з року випуску яких минуло не більше 5 років та середньо ринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати

.

6.

20.12.2017 р

 

Про затвердження Програми зайнятості населення Супротивнобалківської сільської ради на 2018 рік

Супротивнобалківська сільська рада

 

Один раз на рік

На цивільно-правові угоди в 2018  році виділено  10000 грн і 8000 грн на громадські роботи

 

Новосанжарська районна державна адміністрація

1

19.07.2018 р.

216

Про проведення  конкурсу з перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Новосанжарського району.

Новосандарська РДА

 

 

Затверджено умови та заяву на участь у конкурсі.

                             

 

Наверх ↑