Перелік сільськогосподарських підприємств району

Версія для друкуВерсія для друку

 

      СПИСОК С/Г  ПІДПРИЄМСТВ  НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ

 

№ П/П

НАЗВА ГОСПОДАРСТВА

ПРІЗВИЩЕ, ІМЯ, ПО-БАТЬКОВІ КЕРіВНИКА

АДРЕСА ГОСПОДАРСТВА

№ ТЕЛЕФОНУ

 
 

1

ВП "НАУКА-АГРО-МАЯК"

Воронько Микола Борисович

39333 с. Малий Кобелячок

 9-21-43

 

2

ПАФ "АГРОТЕХНОЛОГІЯ"

Хопта Вадим Володимирович

39311 с. Судіївка

 9-55-35

 

3

 ТОВ АФ "ВОРСКЛА"

Габовда Валерій Юлійович

39313 с. Старі Санжари

 9-35-88

 

4

      ТОВ "ЕЛЕВАТОР "ЧИСТА КРИНИЦЯ"

Гак Іван Степанович

39341 с. Боданівка

 9-72-42

 

5

 ТОВ "ЧИСТА КРИНИЦЯ"

Сидоренко Віктор Петрович

39361 с. Драбинівка

 9-47-00

 

6

ТОВ  "ВОСТОКСТРОЙГАЗ"

Гак Іван Степанович

39354 с. Крута Балка

 9-44-35

 

7

ТОВ АФ"АРШИЦЯ"

Назарько Констянтин Петрович

39362 с. Маячка

 3-18-83

 

8

ВП АФ  "ДОБРОБУТ"

Пащенко Валентин Іванович

39354 с. Крута Балка

  9-44-74

 

9

ПСП  "ПРИОРІЛЛЯ"

Накісько Микола Артемович

39334 с. Нехвороща

 

 

10

ТОВ  ім. ШЕВЧЕНКА

Кива Владислав Миколайович

39352 с. Соколова Балка

 9-25-35

 

11

ТОВ "СОКІЛ"

Кива Владислав Миколайович

39352 с. Соколова Балка

 9-25-35

 

12

ВП АФ  "ШЕДІЄВО"

Пащенко Валентин Іванович

39361 с. Шедієво

 9-46-37

 

13

ВП АФ  "ЗОРЯ"

Воронько Микола Борисович 

39330 с. Супротивна Балка

 9-77-43

 

14

ПАФ "КОЛОС"

Сидоренко Віктор Петрович

39344 с. Галущина Гребля

 

 

15

ТОВ "ДУКЛА"

Пономарьов Олександр Олександрович

39331 с. Козуби (38715, с. Абазівка)

 9-31-45

 

16

ТОВ АФ "ПЕРШЕ ТРАВНЯ"

Носенко Михайло Іванович

39314 с. Кунцеве

 9-42-23

 

17.

ПП "САНЖАРИ АГРОСВІТ ПЛЮС"

Граб Олександр Володимирович

39342 с. Великі Солонці

 

 

18.

ПП "САНЖАРИ АГРОСВІТ"

Ященко Володимир Петрович

39331 с. Великий Кобелячок

 

 

19.

ПАФ "ПОЛУЗІРСЬКА"

 

39310 с. Полузіря

 9-33-21

 

20.

ПАФ  "ОБРІЙ"

Янко Сергій Олександрович

39323 с. Руденківка

 9-81-90

 

21.

ПП "ЛАВІТА"

Клюшник Віктор Анатолійович

39300 с. Лелюхівка

 3-20-75

 

22.

ПОСП  ім СУВОРОВА

Воронько Микола Борисович 

38452 Решетилівський р-н с. Шамраївка

 

 

23.

СФГ  "ПИСАРЕНКА В. І."

Писаренко Віталій Іванович

39312 с. Стовбина Долина

 9-45-12

 

24.

ФГ "КОЗУБІВСЬКЕ"

Васюта Михайло Васильович

39331 с. Козуби

 

 

25.

СФГ "ГРИГОРЄВА"

Григорєв Микола Леонідович

39300 смт. Нові Санжари

3-29-98

 

26.

ФГ "ГУДИМ"

Гудим Євген Дмитрович

39333 с. Малий Кобелячок

9-23-16

 

27.

СФГ "ДОВІРА"

Тараненко Сергій Володимирович

39343 с. Суха Маячка

 9-73-83

 

28.

СФГ "СВІТАНОК"

Волошко Олег Володимирович

39300 смт. Нові Санжари

 3-34-04

 

29.

ПАФ "МИР"

Біланенко Віталій Васильович

39210 Кобеляцький р-н с. Марківка

(243) 9-55-43

 

30.

ЗАТ "УКРАГРОТЕХНІКА"

Лобач Володимир Станіславович

 

2-17-52

 

31.

ПСП "НАГОДА"

Німець Микола Іванович

39354 с. Крута Балка,

 

 

32.

ТОВ "ФАРМКО"

 

39334 с. Нехвороща

 

 

33.

ФГ "М.КОБЕЛЯЧКІВСЬКЕ"

Піддубна Валентина Іванівна

39333 с. Малий Кобелячок

 9-21-46

 

34.

СФГ "КАШТАН"

Чалий Іван Юхимович

39362 с. Маячка

 9-75-62

 

35.

СФГ "ВАТУТІН"

Ватутін Василь Михайлович

39310 с. Полузіря

9-33-46

 

36.

СФГ "ВАЛЕР"

Врублевский Валерій Богданович

39320 с. Пологи,

 9-52-72

 

37.

СФГ  "КОЗАЧЕНКО"

Козаченко Анатолій Олександрович

39352 с. Соколова Балка

 

 

38.

СФГ "ШАТАЛОВ"

Шаталова Олена Вікторівна

39331 с. Великий Кобелячок

9-43-43

 

39.

СФГ  "ХОРТИЦЯ"

Жулкевський Анатолій Станіславович

39354 с. Крута Балка,

 

 

40.

СФГ  "ТИХОНЕНКО"

Тихоненко Василь Васильович

39354 с. Крута Балка

 9-44-92

 

41.

СФГ "ГУБАРІВСЬКЕ"

Крамар Володимир Олександрович

36002 м. Полтава

 7-90-64

 

42.

СФГ "АНЮТА"

Гаврилюк Дмитро Миколайович

39300 смт. Нові Санжари

3-22-04

 

43.

СФГ  "БАБИЧ"

Бабич Віктор Дмитрович

39353 с. Андріївка

 

 

44.

СФГ  "БАЙКАЛ"

Бурда Микола Миколайович

39334 с. Нехвороща,

 9-62-12

 

45.

СФГ "ГОРОБЕЦЬ"

Горобець Андрій Іванович

39353 с. Андріївка,

9-25-72

 

46.

СФГ  "ДАВИДЕНКО"

Давиденко Олексій Іванович

39300 смт. Нові Санжари,

 3-25-47

 

47.

СФГ "ДАЦЕНКО"

Даценко Віктор Петрович

39353 с. Андріївка,

 

 

48.

СФГ "ДЕРЯГА"

Деряга Василь Михайлович

39352 с. Соколова Балка,

 

 

49.

СФГ "КАЛИНА"

Дмитренко Леонід Олександрович

39361 с. Драбинівка,

 9-49-48

 

50.

СФГ "ВЕСЕЛКА"

Дмитренко Дмитро Пилипович

39361с. Драбинівка,

9-47-35

 

51.

СФГ "ЛЕСЯ"

Дубович Віктор Олександрович

39334 с. Нехвороща,

 9-61-27

 

52.

СФГ "СВІТЛАНА"

Дубович Валерій Олександрович

39334 с. Нехвороща,

 9-63-84

 

53.

СФГ "ЖОРНЯК"

Жорняк Вадим Миколайович

39334 с. Нехвороща,

9-62-19

 

54.

СФГ "ДЕМЕТРА"

Замула Володимир Іванович

39352 с. Соколова Балка,

 9-25-99

 

55.

СФГ "ЗІМОВЕЦЬ"

Зімовець Олександр Якович

39312 с. Стовбина Долина,

 9-45-45

 

56.

СФГ "НИВА"

Карась Анатолій Іванович

39310 с. Полузіря

9-33-75

 

57.

СФГ  "КАРЯКА"

Каряка Михайло Юрійович

39331 с. Великий Кобелячок,

 

 

58.

СФГ "ОЛЕЖКА"

Кігтенко Катерина Василівна

38755 с. Шевченки Полтавський р-н

 9-64-52

 

59.

СФГ "ЧУМАЧКА"

Клюшник Тамара Миколаївна

39300 с. Лелюхівка

 3-20-75

 

60.

СФГ "ІНКО"

Козка Іван Іванович

39334 с. Нехвороща

 9-64-33

 

61.

СФГ "КОРНІЄНКА"

Корнієнко Анатолій Володимирович

39352 с. Соколова Балка

 

 

62.

СФГ  "ТЕРЕН"

Кравцов Іван Миколайович

39362 с. Лівенське

 9-75-83

 

63.

СФГ "КУЧИНСЬКИЙ"

 

39334 с. Нехвороща

 

 

64.

СФГ "ЛИМАР"

Лимар Василь Прокопович

39352 с. Соколова Балка

 9-25-63

 

65.

СФГ "НАДІЯ"

Лях Анатолій Миколайович

39300 смт.Нові Санжари

 3-25-19

 

66.

СФГ  "СВІТОЧ"

Марюхно Петро Антонович

39332 с. Попово

 9-41-48

 

67.

СФГ "МИСКИ В. Г."

Миска Володимир Григорович

39312 с. Стовбина Долина

 

 

68.

СФГ "МАСЛАК"

Маслак Микола Іванович

39312 с. Коби

80979769689

 

69.

СФГ  "СВІТАНОК"

Мокляк Володимир Артемович

39323 с. Руденківка

 9-81-34

 

70.

СФГ  "МОСТОВИЙ"

Мостовий Валентин Олексійович

39331 с. Великий Кобелячок

 9-43-94

 

71.

СФГ  "УСПІХ"

Мостовий Ігор  Миколайович

39300 с. Лелюхівка

 3-31-18

 

72.

СФГ  "НОВОХАТНЬОГО"

Новохатній Юрій Іванович

39332 с. Попово

 9-41-50

 

73.

СФГ "ПОЛУЗІРЯ"

Ватутін Євген Васильович

39310 с. Полузіря

9-33-46

 

74.

СФГ "ПІСКОВИЙ"

Пісковий Сергій Олександрович

39300 смт.Нові Санжари

 3-22-15

 

75.

СФГ  "МРІЯ"

Покидько Людмила Михайлівна

м. Полтава

 66-88-35

 

76.

СФГ "ОБРІЙ"

Прилуцький Дмитро Федосійович

39354 с. Крута Балка,

 9-44-78

 

77.

СФГ  "РАНОК"

Ранюк Олексій Іванович

39300 смт. Нові Санжари

 3-23-07

 

78.

СФГ  "ОЛЬВІЯ"

Тищенко Олег Вікторович

39362 с. Маячка

 9-76-10

 

79.

СФГ "СКУБІЙ"

Скубій Валерій Вікторович

39333 с. Малий Кобелячок,

 9-21-69

 

80.

СФГ " ЦЕРЕРА"

Хоменко Лідія Михайлівна

39362 с. Лівенське

 3-20-70

 

81.

СФГ "ХАБУЗОВ"

Хабузов Костянтин Нестерович

39333 с. Великий Кобелячок

 9-43-09

 

82.

СФГ "АМІД-7"

Козаченко Дмитро Анатолійович

39352 с. Соколова Балка

 

 

83.

СФГ "ШАРАЙ"

Шарай Володимир Андрійович

39312 с. Стовбина Долина

 9-45-41

 

84.

СФГ "КОЛОС"

Шаталова Надія Григорівна

39334 с. Горобці

 9-43-58

 

85.

СФГ "ГАРАНТ-2005"

Коба Татьяна Миколаївна

39344 с. Галущина Гребля

 9-37-11

 

86.

СФГ "ЄЛЕНА"

Шевченко Михайло Григорович

39334 с. Нехвороща

 9-65-69

 

87.

СФГ  "ДОЛИНА"

Шпортюк Василь Дмитрович

39334 с. Нехвороща

 9-64-55

 

88.

ПП СВЦ  "ЯРОВІТ"

Яхно Сергій Вікторович

39352 с. Соколова Балка

 

 

89.

СФГ  "ФЕНІКС"

Субота Сергій Андрійович

39333 с. Малий Кобелячок

 

 

90.

СФГ "ГАСАНОВА"

Гасанов Сергій Меммеович

39300 с. Лелюхівка

 

 

91.

СФГ "УРОЖАЙ"

Кобеляцький Петро Максимович

39024  с. Горби Глобинський р-н

 

 

92.

СФГ "ОКТАН -8"

Вільховий Володимир Леонідович

39352 с. Соколова Балка

9-25-33

 

93.

СФГ  "ЛУЗІРЯ"

Шапаренко Олександр Вячеславович

39310 с. Полузіря

 

 

94.

СФГ "ДАЦЕНКО Є. В."

Даценко Євген  Вікторович

39352 с. Соколова Балка

 

 

95.

ФГ "ГРОУ АГРО"

Піддубний Андрій Олександрович

39333 с. Малий Кобелячок

9-21-46

 

96.

ФГ "АГРОНИВА"

Піддубний Сергій Олександрович

39333 с. Малий Кобелячок

9-21-46

 

97.

ФГ "ДИНАСТІЯ  2012"

Пасько Іван Васильович

39320 с. Мала Перещепина

 

 

98.

ФГ "ДАРИНА 2014"

Носенко Руслан Михайлович

39313 с. Старі Санжари

 

 

99.

ФГ "СТАРОСАНЖАРСЬКЕ"

Скороход Олена Петрівна

39313 с. Старі Санжари

 

 

Гуржій Олександр Володимирович

 

 

100.

ФГ "БАКУЛЕЙ"

Бакулей Руслан Вікторович

39320 с. Пологи

9-52-70

 

 

Наверх ↑