Засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сімʼї при райдержадміністрації

7 червня 2019 року в кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації проведено засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сімʼї при райдержадміністрації з питань: «Про порядок взаємодії субʼєктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» та «Про інформування громадськості щодо роботи
на території Новосанжарського району першого заступника голови спеціалізованих служб підтримки постраждалих в районі». Дані доручення відповідальним виконавцям.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.10.2018 № 280 визначено уповноважену особу, яка є координатором з питань здійснення заходів у сфері  запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі райдержадміністрації Постольник Н.Ю. та уповноважену особу, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками завідувача сектору з питань сімʼї, молоді, спорту та взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Литвиненка В.О.