Звіт про діяльність спостережної комісії при Новосанжарській районній державній адміністрації за 11 місяців 2018 року.

Одним із завдань спостережної комісії є організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.
     Новосанжарська районна спостережна комісія налічує 9 членів спостережної комісії, з них представників громадських організацій – 5.
    Засідання спостережної комісії проводиться згідно п.16 Положення, які проводяться в міру потреби, але не рідше ніж один раз на місяць. За 11 місяців 2018 року проведено 11 засідань районної спостережної комісії.
    Згідно п.4 Положення про спостережні комісії, на підставі інформації органів і установ виконання покарань ведеться облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Станом на 01.12.2018 року на обліку у спостережної комісії перебуває 19 осіб, умовно - достроково звільнених від відбування покарання. Таким особам невідкладно надаються консультації, роз’яснення та інша інформаційна допомога.
    Протягом 11 місяців 2018 року 7 осіб, звільнених з місць позбавлення волі, звернулися за допомогою до установ та організацій району. А саме 2 особи,  звернулися до спостережної комісії для отримання інформаційних послуг щодо працевлаштування, 5 осіб, звільнених з місць позбавлення волі отримали 16 індивідуальних послуг районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. А саме оформлення документів, налагоджено соціальні зв’язки, залучено до реабілітаційних програм, та індивідуальні послуги щодо зменшення асоціальної шкоди, недопущення скоєння повторних злочинів.
   Дільничні інспектори поліції в сільських радах та об’єднаних територіальних громадах здійснюють соціальний патронаж та контроль за поведінкою засуджених осіб, які проживають на території відповідних рад.

Голова спостережної комісії                                      Н.Ю.Постольник

Плішкіна Н.І. 3-15-68