На вебпорталі «Open Budget» почав працювати інструмент аналізу бюджетних показників «BOOST»

Версія для друкуВерсія для друку

На вебпорталі «Open Budget» почав працювати інструмент аналізу бюджетних показників «BOOST»
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 №142-р схвалена Стратегія реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки (далі – Стратегія).
Її мета – побудова сучасної та ефективної системи управління державними фінансами, яка здатна надавати якісні державні послуги, ефективно акумулюючи ресурси та розподіляючи їх відповідно до пріоритетів розвитку держави у середньо- та довгостроковій перспективі. Для досягнення такої мети необхідне, зокрема, підвищення рівня прозорості та підзвітності в управлінні державними фінансами.
Державна установа «Відкриті публічні фінанси» впровадила на Державному вебпорталі бюджету для громадян «Open Budget» інструмент аналізу бюджетних показників «BOOST» (https://openbudget.gov.ua/analytics/incomes), розроблений з метою сприяння ефективному використанню бюджетних коштів, поліпшенню процесів прийняття рішень, прозорості та підзвітності на основі методології Світового банку.
BOOST містить показники виконання місцевих бюджетів за доходами, видатками, кредитування та фінансування у розрізі місцевих бюджетів, фондів (загальний/спеціальний), кодів економічної, функціональної та типової програмної класифікації, періодів та дозволяє здійснювати аналіз показників із різним ступенем агрегації та в різноманітних поєднаннях, а також вибирати окремі аналітичні категорії за допомогою фільтрів.
Детальна інформація про BOOST та Інструкція користувача доступна за посиланням https://confluence.spending.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=39552782.
У разі наявності зауважень до BOOST та пропозицій щодо покращення його роботи просимо надати до 30 жовтня 2019 року електронною поштою на адресу mykhaylo.tanchik@publicfinance.gov.ua.
Міністерство фінансів України

Наверх ↑