Надання права на шлюб за участі представника Новосанжарського бюро правової допомоги

До Новосанжарського  бюро правової допомоги звернулася неповнолітня громадянка Я., яка повідомила що вона має намір зареєструвати шлюб з громадянином С., однак орган державної реєстрації актів цивільного стану їм відмовляє через недосягнення громадянкою Я. шлюбного віку – 18 років, як це визначено Сімейним кодексом України. Громадянка Я. повідомила, що вона вагітна, а тому реєстрація шлюбу повністю відповідає її інтересам, батьки також не заперечували проти шлюбу.
Працівники Новосанжарського бюро правової допомоги повідомили, що в таких випадках, після досягнення особою 16 років право на шлюб може бути надано за рішенням суду. Також працівники бюро роз’яснили порядок звернення для надання безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає складання процесуальних документів та представництво інтересів особи у суді.
Після надання громадянкою Я. усіх необхідних документів, працівники Новосанжарського бюро правової допомоги прийняли письмове звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Представляти інтереси громадянки Я. було уповноважено начальника Новосанжарського бюро правової допомоги Андрія Чернуху.
Він склав заяву у порядку окремого провадження про надання права на шлюб та подав її до Новосанжарського районного суду Полтавської області. За результатами судового розгляду заяви було прийняте позитивне рішення, яке на даний час набрало законної сили.
Відтепер, завдяки послугам Новосанжарського бюро правової допомоги громадянка Я. зможе зареєструвати шлюб та створити нову сім’ю.
Безоплатну правову допомогу з будь-яких питань можна отримати у Новосанжарському бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Нові Санжари, пл. Перемоги, 11 та працює щодня з 9:00 до 18:00, крім вихідних днів.
Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.
Також корисну правову інформацію можна отримати у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» за адресою http://pravo.minjust.gov.ua , або за телефоном гарячої лінії 0 800 213 103.