111

Не можна втрачати жодної хвилини та можливості для забезпечення оборони рідної Батьківщини!

Із січня 2019 року значно збільшено щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців. Зокрема, для тих, хто служить у Сухопутних військах Збройних Сил України – від 10000 грн, у Десантно-штурмових військах ЗСУ – від 11000 грн, у Силах спеціального призначення ЗСУ – від 12000 грн. Грошове забезпечення збільшується залежно від військового звання, посади й вислуги років.
Кожному контрактнику гарантується:
- виплата грошової компенсації за піднайм житла;
- збереження місця роботи та середньомісячної заробітної плати для громадян, які працювали до призову;
- вільний вибір місця та умов служби по всій території України, зокрема в м. Полтаві та Полтавській області (в залежності від ВОС), можливість кар’єрного зростання;
- виплата грошового забезпечення на оздоровлення, щорічна відпустка, служба зараховується до загального страхового стажу та стажу державної служби;
- безкоштовне медичне обслуговування та інше.
Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода:
- особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;
- особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму;
- особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни України:
- жінки віком від 18 до 50 років;
- чоловіки від 18 до 60 років.
Військові комісаріати Полтавської області активно проводять набір на військову службу за контрактом до підрозділів Збройних Сил України.
Більше інформації можна дізнатись у Полтавському обласному військовому комісаріаті за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 78-А або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.
Котакні телефони: +38(093)041-62-71, +38(099)292-22-00, +380(5325)60480.
Полтавський обласний військовий комісаріат