Полтавщина – один з регіонів, де найбільше мобільних пунктів з надання безоплатної правової допомоги

Версія для друкуВерсія для друку

Полтавщина – один з регіонів, де найбільше мобільних пунктів з  надання безоплатної правової допомоги
Полтавщина один з найактивніших регіонів  зі створення мережі мобільних та дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та  проведення просвітницьких заходів.
Про  це під час апаратної наради у виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації повідомив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області Олександр Черчатий.
«Полтавщина один з найактивніших регіонів за кількістю  дистанційних мереж, де задіяні  наші юристи. Ми виїдаємо у  сільські і селищні ради.  У нас є постійно діючий графік. Визначаємо часи прийому і інформуємо населення.  Діє як дистанційна форма надання правої освіти та адресна допомога», - зазначив Олександр Черчатий.
Також  керівник  Регіонального центру з надання БВПД поінформував присутніх, що на Полтавщині 100% використовується Програма правової освіти населення області. За його словами, такі програми діють в кожному районі. Однак у 4 районах на виділяють кошти на реалізацію цієї програми.
Система надання БПД на Полтавщині складається з Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, чотирьох місцевих центрів – два з них знаходяться в Полтаві, по одному в Лубнах і Кременчуці – та 23 бюро правової допомоги.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

 

Наверх ↑