Розірвання шлюбу з особою яка знаходиться на окупованій території за участі працівника Новосанжарського бюро правової допомоги

Версія для друкуВерсія для друку

Розірвання шлюбу з особою яка знаходиться на окупованій території за участі працівника Новосанжарського бюро правової допомоги
До Новосанжарського бюро правової допомоги звернулась громадянка Б. та повідомила, що вона є внутрішньо переміщеною особою та бажає розірвати шлюб з особою яка залишилася на окупованій території. Покидати окуповану територію  для розірвання шлюбу в органах ДРАЦС чоловік відмовляється.
Громадянці Б. було роз’яснено, що шлюб можна розірвати в судовому порядку.  Після надання громадянкою Б. усіх необхідних документів, що підтверджують її право на безоплатну вторинну правову допомогу, працівники Новосанжарського бюро правової допомоги прийняли у неї письмове звернення, за результатами розгляду якого було уповноважено на надання безоплатної правової допомоги головного спеціаліста  Новосанжарського бюро правової допомоги  Наталію Кірнос, яка підготувала усі необхідні документи та позовну заяву і подала їх до суду. Варто зазначити, що у справах про розірвання шлюбу, крім позовної заяви до суду подаються документи, що підтверджують особу позивача, та оригінал свідоцтва про шлюб з відповідачем.
За результатами розгляду справи, Краматорським міським судом Донецької області, позов було задоволено, шлюб розірвано.
Нагадуємо, що безоплатну правову допомогу з будь-яких правових питань можна отримати у Новосанжарському бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Нові Санжари, пл. Перемоги, 11 та працює щодня з 9:00 до 18:00, крім вихідних днів.
Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Корисну правову інформацію можна отримати, також, за допомогою загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право». Скористатися проектом можна за посиланням: http://pravo.minjust.gov.ua , або 0 800 213 103.

Наверх ↑