Скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за кордон за участі працівника Новосанжарського бюро правової допомоги

До Новосанжарського бюро правової допомоги звернувся громадянин М., який не мав можливості самостійно пересуватися, через отриману тяжку травму голови близько півтора року тому.
Він повідомив, що травму йому було нанесено невідомими особами, в результаті чого у нього стався крововилив у головний мозок. Внаслідок травми громадянин М. перебував у комі близько 5 місяців, після чого проходив тривале лікування закордоном.
До погіршення стану здоров’я громадянина М. було зобов’язано рішенням суду сплачувати аліменти на утримання дружини до досягнення дитиною 3 річного віку. Перебуваючи у тяжкому стані, чоловік не мав можливості здійснювати виплати, та і на даний час не має, оскільки постійно потребує дорогих медикаментів. В результаті цього виникла заборгованість по сплаті аліментів і державним виконавцем було накладено тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон. На даний час стан громадянина М. стабільно тяжкий і він потребує лікування закордоном, тому таке обмеження прямо порушує його конституційні права. На підтвердження таких обставин чоловік надав лікарські висновки та листи від іноземних клінік.
Нажаль, спроба досудового врегулювання ситуації не дала ніяких результатів, дружина громадянина М. відмовилася йти назустріч, та повідомила, що їй байдуже до стану чоловіка.
Громадяни М являється учасником бойових дій, тому працівники Новосанжарського бюро правової допомоги одразу ж прийняли звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, оскільки він мав при собі усі необхідні документи.
Наказом Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було уповноважено головного спеціаліста Новосанжарського бюро правової допомоги Наталію Кірнос на надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянину М.
Вона склала заяву про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за кордон та подала її до суду.
В результаті розгляду заяви Новосанжарський районний суд прийняв рішення на користь громадянина М. та скасував обмеження. Завдяки цьому чоловік зможе продовжити лікування закордоном та має шанс на видужання.
Нагадуємо, що Новосанжарське бюро правової допомоги працює за адресою: смт. Нові Санжари, пл. Перемоги, 11, тел. (05344) 3-28-60

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.