Стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини за участі працівника Новосанжарського бюро правової допомоги

До Новосанжарського бюро правової допомоги звернулась громадянка Н. та повідомила, що вона є повнолітньою особою та навчається у вищому навчальному закладі, при цьому, батько матеріальної допомоги на її утримання добровільно не надає .
Громадянці Н. було роз’яснено, що таку справу можна вирішити в судовому порядку та зобов’язати батька сплачувати на її користь аліменти до  закінчення нею навчання або досягнення нею 23 річного віку.
Після надання громадянкою Н. усіх необхідних документів, що підтверджують її право на безоплатну вторинну правову допомогу, працівники Новосанжарського бюро правової допомоги прийняли у неї письмове звернення, за результатами розгляду якого було уповноважено на надання безоплатної правової допомоги головного спеціаліста  Новосанжарського бюро правової допомоги  Наталію Кірнос, яка підготувала усі необхідні документи та позовну заяву і подала їх до суду. Варто зазначити, що у справах про стягнення аліментів, крім позовної заяви до суду подаються документи, що підтверджують особу позивача, та родинні відносини з відповідачем , підтвердження факту навчання у вищому навчальному закладі.
За результатами розгляду справи, Новосанжарським районним судом, позов було задоволено та зобов’язано батька сплачувати аліменти на користь своєї повнолітньої доньки на час навчання або досягнення нею 23 річного віку.

Нагадуємо, що безоплатну правову допомогу з будь-яких правових питань можна отримати у Новосанжарському бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Нові Санжари, пл. Перемоги, 11 та працює щодня з 9:00 до 18:00, крім вихідних днів.
Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Корисну правову інформацію можна отримати, також, за допомогою загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право». Скористатися проектом можна за посиланням: http://pravo.minjust.gov.ua , або 0 800 213 103.