Визнання права власності на житловий будинок за участі працівника Новосанжарського бюро правової допомоги

За рекомендацією Новосанжарської державної нотаріальної контори до Новосанжарського бюро правової допомоги звернулася громадянка Б. з проханням надати їй безоплатну вторинну правову допомогу, щодо спадкування житлового будинку, який належав її померлому чоловіку.
Громадянка Б. подала до державної нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини у встановлений законом строк, однак, виявилося, що право власності на будинок не було зареєстровано належним чином. У зв’язку з цим нотаріус надав їй постанову про відмову у вчиненні нотаріальної дії.
Працівники Новосанжарського бюро правової допомоги повідомили громадянці Б., що одним із способів захисту цивільних прав та інтересів, відповідно до ст. 16 ЦК України, є визнання права, тобто у цьому випадку необхідно звернутися до суду з позовом про визнання права власності на спадкове майно.
Після надання громадянкою Б. усіх необхідних документів, в тому числі довідки, яка підтверджує її право на безоплатну вторинну правову допомогу, працівники Новосанжарського бюро правової допомоги прийняли у неї письмове звернення про надання такої допомоги.
На представництво інтересів громадянки Б. було уповноважено головного спеціаліста Новосанжарського бюро правової допомоги Наталію Кірнос, яка склала та подала до суду позовну заяву.
Відповідач – Руленківська сільська рада проти позову не заперечувала та визнала позовні вимоги і суд прийняв рішення на користь громадянки, що тепер дає їй можливість безперешкодно реалізувати своє право на спадкове майно.
Новосанжарське бюро правової допомоги працює за адресою: смт. Нові Санжари, пл. Перемоги, 11, тел. (05344) 3-28-60

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.