Встановлення факту належності трудової книжки за участі представника Новосанжарського бюро правової допомоги

До Новосанжарського бюро правової допомоги звернувся представник громадянина Б. та повідомив, що Б. не має можливості оформити пенсію через помилку у прізвищі, яке зазначене у трудовій книжці колгоспника. Звернувшись до управління Пенсійного фонду, громадянин Б. отримав відмову і працівники управління Пенсійного фонду спрямували його до Новосанжарського бюро правової допомоги.
Працівники Новосанжарського бюро правової допомоги переглянули документи, надані представником Б. на підтвердження прізвища, серед яких були: свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, картка платника податків та архівна довідка комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Новосанжарського району» і дійшли висновку, що в такій ситуації необхідно звертатися до суду із заявою окремого провадження про встановлення факту належності документа.
Право громадянина Б. на безоплатну вторинну правову допомогу було підтверджено довідкою з інформаційного фонду Державного реєстру фізичних осіб ДФС України про суми виплачених доходів та утриманих податків, а тому фахівці Новосанжарського бюро правової допомоги прийняли письмове звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Надавати БВПД громадянину Б. було уповноважено головного спеціаліста Новосанжарського бюро правової допомоги Наталію Кірнос.
Вона склала заяву про встановлення факту належності документа, яку подала до Новосанжарського районного суду Полтавської області.
В результаті розгляду справи суд дійшов висновку, що відомості, зазначені у трудовій книжці стосуються саме заявника, а тому заява підлягає задоволенню.
Маючи таке рішення суду громадянин Б. зможе без перешкод оформити пенсію за віком.
Новосанжарське бюро правової допомоги працює за адресою: смт. Нові Санжари, пл. Перемоги, 11, тел. (05344) 3-28-60

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.